top of page

BTC fiyatı, 2024 yarılanmadan önce 100.000 $'a ulaşmayacak — Bitcoin yatırım yöneticisi

Bitcoin

Bitcoin yatırımcısı ve yazar Jesse Myers, daha önce değil, 2024 blok sübvansiyon yarılanmasından sonra yalnızca altı rakama ulaşacağına inanıyor.


Bitcoin yatırım şirketi Onramp'ın kurucu ortağı olan Myers, 15 Ağustos'ta bir X (eski adıyla Twitter) gönderisinde , piyasanın yarılanmayı yalnızca olaydan sonra "fiyatlandıracağını" söyledi .

Bitcoin halving ile piyasalar “verimli” değil

Bir sonraki yarılanma olayı 2024'ün ilk yarısında belirirken, Bitcoin'in dört yıllık yarılanma döngüleri yeniden odak noktası haline geldi.

Madenciler, işlem bloğu başına kazanılan ödülün 6,25 BTC'den 3,125 BTC'ye düştüğünü görecek, buna karşılık emisyondaki düşüş ve bunun arz ve talep üzerindeki etkisi analistleri heyecanlandırıyor.

Ancak Myers için piyasalar bu sonuçları ancak halving gerçekleştikten sonra kabul edecek.

"Bitcoin, bir sonraki yarılanmadan önce 100 bin dolara yükselmeyecek" diye özetledi.

Gerekçelendirme, piyasa sezgisinin eleştirisi şeklinde gelir. Myers, piyasaların her zaman belirli bir varlığın gerçek durumunu yansıttığını belirten Verimli Piyasa Hipotezi'nin (EMF) "yanlış" olduğunu iddia ediyor.

Bunun yerine piyasa, halving sonrası 12-18 ay boyunca değişen gerçekliği fiyatlayacak” dedi.

Mevcut analiz, yarılanma olayından önceki yılın her durumda benzer BTC fiyat performansı gördüğünü gösteriyor.9 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page